o nás

Silvie Jánošíková Kovaříková

+420 774 552 774

Svoji kadeřnickou cestu započala už na Soukromé střední odborné škole v Břeclavi, kde se vyučila této profesi.
Silva po škole neotálela a začala hned sbírat první cenné zkušenosti v rodinném kadeřnictví, kde působila s maminkou a tetou. Tam se naučila tolik důležité základy, na kterých postavila svoji další kariéru.
Ta na sebe nenechala dlouho čekat i proto, že jí šla odvážně naproti.

Se stěhováním do Prahy se v roce 2002 chytila obrovské příležitosti a dva roky působila v předním kadeřnickém salonu Portrait Kateřiny Kornové.
Po dvou letech byla oslovena a přijala výzvu jako vedoucí salonu Eva, kde vedla tým lidí a starala se o chod kadeřnictví.

Byla to pro ni škola nejen největších trendů, ale i zákaznického přístupu a profesionality. Na těchto hodnotách postavila v roce 2005 i svůj vlastní salon Roháro, který vede dodnes, a každý, kdo přijde, to může pocítit na vlastní kůži. (i vlasech :))

Spojením zkušeností z rodinného kadeřnictví, úspěšných pražských salonů a Silviny energické osobnosti vznikl úžasný mix profesionality, ale zároveň lidskosti, za kterým se mnoho věrných zákazníků vrací a těší právě do Rohára.

Kouzlo tohoto salonu je v tom, že dostanete servis prestižního salonu v rodinné a příjemné atmosféře.

Svůj talent a zkušenosti Silva potvrdila na přední kadeřnické soutěži Trend Vision Award 2010, kde se umístila v národním finále.

Aktuální trendy stále sleduje a účastní se nejrůznějších školení, např.
Školení na trendy a barvení Tigi Academy, Londýn
Školení Patrica Camerona, který je světovou špičkou ve společenských účesech
Vidal Sassoon
Tony and Guy

Jiří Otmar

+420 777 815 069